Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close

  • 175 m²
  • 3 sovrum
  • 3 badrum

Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close Cancún ligger ungefär 5 minuters promenad från Barezzito Puerto Cancun och har utsikt över havet. I den här lägenheten med 3 sovrum finns också Wi Fi och en parkering.

Den här 175 m² stora lägenheten erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också tillgängliga.

Förutom ett komplett kök, erbjuder Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close matplats.

Om du vill bo i distriktet Zona Hotelera är lägenheten ett bra val, 2 km från Torre Escenica. Om du vill besöka omgivningarna kan du ta dig till Cristo Rey-kyrkan, cirka 25 minuters promenad från boendet. Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close ligger 2,1 km från Plaza Ceviche.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close Cancún
Riva Puerto Cancun # 207, Halibut
Mobilpris

Riva Puerto Cancun # 207, Halibut

7 m från boendet
USD 71 USD 64
per natt
Ocean View Condo - Beach, Pool & Jacuzzi!
Mobilpris

Ocean View Condo - Beach, Pool & Jacuzzi!

8.9
Fantastiskt 6 recensioner
9 m från boendet
USD 286 USD 257
per natt
Exclusive Apartment- Rooftop Pool
Mobilpris

Exclusive Apartment- Rooftop Pool

8.4
Väldigt bra 5 recensioner
192 m från boendet
USD 164 USD 148
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Isla Mujeres Flygplats
    19 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Strand

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 20:30
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer005-047-007682/2025
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close?
      Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close har en total yta på 175 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Isla Mujeres Flygplats
    19 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Rooftop Pool- Family Apartment- Ocean View -Close Cancún

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng